GERİ
İLERİ
Mersin Travel Seyahat Ödül
Mersin Travel Hakkımızda

Rahatınız ve keyfiniz bizler için çok önemli.
Bu yüzden Mersin Travel olarak sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayarak,
seyahat sektöründe yeni fikirlere ve mutlu yolculuklara
değer katacak vizyona sahibiz. Yılın en iyi kurumsal marka ödülüde
bizlere daha çok çalışmayı, durmaksınızın hizmet etmeyi öneriyor.

Mersin Travel Seyahat

Mersin Travel’ın misyonu her zaman yolcu memnuniyetini ön planda tutmaktır. Türkiye’nin şehirlerarası yolcu taşımacılığına yeni bir anlayış kazandırmaktadır. Edindiğimiz tecrübe ile günümüz yolcu ihtiyaçlarını doğru anlamakta ve yolcu memnuniyeti için personel ve donanım açısından yüksek bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Kaptanlarımız her daim sağlığınız ve güvenliğiniz için sizlerle keyifli seyehatlare hazır bulunmaktadır.

Şimdi size her yol mutlu!

Bilgi çağında yaşadığımızın bilincinde bir Mersin Travel olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerde bu ayrıntıyı göz önünde bulundurduk. Siz konuklarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve her şeyden önce insanlığa ve çevreye duyduğumuz saygıdan kaynaklı sizleri tanımak için belli eğitimlerden geçtik. Çalışanlarımızı seçerken ise oldukça özverili davrandık.

Mersin Travel Seyahat

Neden Mersin Travel ?

Güvenli Yolculuk
Mersin Travel olarak yol tecrübemiz ile yolcularımıza konforlu seyahatin ayrıcalıklarını sunuyoruz. Yasal zorunluluk gereği ve şirketimizin güvenli seyahat prensibi doğrultusunda; filomuzdaki tüm araçlarımızın seyahat öncesi, seyahat anında ve sonrasında operasyonel takibi ve teknik altyapı kontrollerini düzenli olarak yapıyoruz.

Ödüllü Marka
Rahatınız ve keyfiniz bizler için çok önemli. Bu yüzden Mersin Travel olarak sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayarak, seyahat sektöründe yeni fikirlere ve mutlu yolculuklara değer katacak vizyona sahibiz. Mersin Travel yılın en iyi kurumsal marka ödülüde bizlere daha çok çalışmayı, durmaksınızın hizmet etmeyi öneriyor.

Gecikmesiz Ulaşım
Mersin Travel en önemli misyonu olan ‘hızlı, güvenilir ve konforlu yolculuk’ anlayışına uygun olarak, yüksek verimlilik düzeyinde ve kaliteden ödün vermeden toplu taşımacılık hizmetini sürdürmüştür. Öte yandan, yolcu sayısı ve memnuniyetini artırmak için, ulaşımda gecikmesiz, zamanında hizmet; yolcularla sürekli ve anında iletişim hedef alınmış, gerçekleştirilmiştir.

Örnek Hizmet
Mersin Travel olarak bizim örnek hizmet anlayışımız bugünkü ve gelecekteki müşteri ihtiyaçlarını karşılama şeklindedir. Günümüzde örnek hizmet bizim için müşterinin sürekli değişen istek ve ihtiyaçlarının karşılanması yönündedir.

Mersin Travel

Mersin Travel ile sorunsuz çağrı hizmetleri

  • İLETİŞİME GEÇ
    Sorunsuz bilet işlemleriniz, rezervasyonlarınız, sormak istedikleriniz için iletişime geçin.

  • HIZLI EKİP
    Beklemesiz, gecikmesiz çağrı merkezi.

  • Dilediğiniz yerden biletiniz cebinizde